Iespējas tūristiem

 

Daugavpils novada pašvaldības aģentūra TAKA piedāvā tūrisma aģentūrām, skolām, darba kolektīviem un citiem interesentiem izbraukāt kādu no piedāvātajiem vienas dienas maršrutiem. Plānojot ekskursiju uz vairākām dienām, maršrutus var apvienot. Daugavpils novadā ir plaša izvēle nakšņošanas iespējām gan individuāliem ceļotājiem, gan lielām grupām. Plašāka informācija par nakšņošanas iespējām www.visitdaugavpils.lv.

Iepazisti_Daugavpils_novadu_kor

 

Izveidoti divi jauni tūrisma maršruti

 

IMG_4619mendrDSC_0485 (1)

Daugavpils novada pašvaldības aģentūra TAKA sadarbībā ar Skrindu dzimtas muzeju Vabolē, Raiņa māju Berķenelē un vietējiem amatniekiem un mājražotājiem izveidoja divus tūrisma marštutus, kuros ir iespēja vērot klātienē vairāku meistaru pārstāvētos senos amatus – dīvaino lietu kokgriezēju, kalēju, audēju. Pie vairākiem mājražotājiem nodegustēt svaigi kūpinātu gaļu, siltu rupjmaizi, izcilu medu un tā produktus, ābolu sulu un vīnu, un protams vērot šo produktu ražošanas procesus. Maršruta nogalē saimnieces jūs gaidīs pie galda ar īpašu ēdienkarti – vienā maršrutā tikai Vabolē raksturīgajām kļockām (komām), un Berķenelē pie ābolu produktu galda.

Abolu_garsas       Vaboles_amati

 

 

Višķu pagasta laivu stacija

Blakus Višķu estrādei ir atklāta laivu stacija un labiekārtota pludmale. Laivu stacija piedāvā laivas, katamarānus, ūdens velosipēdus.

t. +371 29372534

_DSC1059 _DSC1054 _DSC1063 _DSC1107