LĪGO VIŠĶOS 2024

Vasara nav aiz kalniem, kas nozīmē, ka tuvojās vasaras saulgrieži – visiem tautā iemīļotie Līgo svētki!

Līgo Višķos ir ikgadējs grandiozs pasākums, kurš pulcē vairākus tūkstošus cilvēkus no dažādam malām, lai visiem kopā svinēt, baudīt un dejot.

Tautā iemīļots un visiem labi pazīstams galvenais pasākuma varonis Kazimirs Adamovičs katru gadu priecē ar savu jaudīgu programmu.

Aktīvie Līgo Višķos apmeklētāji piedzīoja svētku uzvedumu “Operaceja “Penseja” i cyti Kazimira Adamoviča pīdzeivõjumi”, “Kazimira Adamoviča prīkšvieliešonu špāses”, kurai par godu ir izstrādājis savu “Kazimira Adamoviča Solījumu partijas”, “Kazimirs Adamovičs maina profesiju” un pagājušogad viņš pārbaudīja sevi kino mākslā.

Arī šogad solās būt aizraujošā programma kopā ar mūsu jau sen iemīļoto Kazimiru Adamoviču, kurš šogad plāno parādīt sevi kā jauno estrādes zvaigzni.

Aicinām jūs apmeklēt grandiozu lielkoncertu 23. jūnija vakarā pulksten 20.00 Višķu estrādē burvīgajā Luknas ezera krastā!

Jau no pulksten 19.00 pasākuma viesiem tiks piedāvāti dažādi Līgo svētku gardumi!

Pirmajiem 1000 laimīgajiem būs pieejama siera un alus degustācijas!

Arī visiem būs iespēja piedalīties vainagu pīšanas meistarklasē, kā arī izmantot pirtnieku piedāvājumus.

Bērniem būs pieejamas piepūšamās atrakcijas. Būs pieejama arī telšu pilsētiņa.

Svinēsim svētkus un lustēsimies līdz pat rīta gaismai!

Koncertā piedalīsies: Kazimirs Adamovičs ar Mūzu, Ainārs Bumbieris, aktieru ansamblis “Ilga”, grupa “Tērvete”, vokālais ansamblis “Stage On”, grupa “Ginc un Es”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Saime”, Sandis Ulpe un grupas “Bulta” un “Mi-diēzs”.

Zaļumballi skandinās: Ainārs Bumbieris un aktieru ansamblis “Ilga”.

Ieejas maksa pasākumā – 10.00 eiro pasākuma dienā, biļetes iepriekšpārdošanā – 8.00  eiro Augšdaugavas novada pašvaldības iestādē “TAKA”, Daugavpils tūrisma informācijas centrā, Višķu pagastā, “Biļešu paradīze” kasēs un mājas lapā https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/140350

Amatnieki un tirgotāji aicināti pieteikties tirdzniecībai Līgo pasākumā Višķos. Tirdzniecības noteikumi.

Papildus informācija: turisms@augsdaugavasnovads.lv, tālr. +371 65476748, +371 29431360, mājas lapā: ligo-viskos.mozello.lv, kā arī: www.facebook.com/agenturataka

Pasākuma laikā tiek veikta fotografēšana un filmēšana.