NORISINĀSIES “TŪRISMA TRIATLONS”, KURŠ ŠOGAD VAIRĀK TENDĒTS UZ DABAS BAGĀTĪBU VĒROŠANU

Šī gada 1.augustā visi tiek aicināti piedalīties Tūrisma triatlonā, kurš šogad nebūs balstīts uz sacensību pamata, bet gan uz atjautību un vērīgumu, baudot dabu un iepazīstot plašās Augšdaugavas novada tūrisma iespējas.

Tūrisma triatlons norisināsies Augšdaugavas novada Naujenes pagastā, Slutišķu un Dileviču ciemu teritorijā. Visi tiek aicināti ļauties neaizmirstamam vasaras piedzīvojumam, bez vecuma ierobežojuma.

Ja Tu proti soļot, braukt ar velosipēdu, airēt kanoe laivu (smailīti), esi attapīgs dabas mīļotājs, tad šis piedzīvojums ir domāts tieši Tev! Tūrisma triatlonā aicinām piedalīties ģimenes, draugus, kolēģus un ikvienu, kuram patīk ceļot un iepazīt arvien jaunas, interesantas vietas mūsu skaistajā novadā.

Tūrisma triatlona trase tiks iedalīta trijos posmos Daugavas loku teritorijā. Varēs baudīt laivošanu, riteņbraukšanu un soļošanu, iepazīstot tūrisma objektus un iesaistoties interaktīvos un atraktīvos uzdevumos. Nepieciešams labs garastāvoklis, uzlādēts mobilais telefons un interneta pieslēgums, vismaz kādam no komandas dalībniekiem, jo uzdevumi būs saistīti ar foto orientēšanos.

Protams, attapīgākie un vērīgākie tiks apbalvoti. Balvu saņems piedzīvojuma jaunākais un vecākais dalībnieks, kā arī lielākā komanda.

Lūdzam pieteikt savu komandu, aizpildot ANKETU

Solām aizraujošu un interesantiem pārsteigumiem bagātu dienu!

Precīzāka informācija par vietu, laiku un citiem jautājumiem pasākuma NOLIKUMĀ.

Informācija:
Pašvaldības aģentūra “TAKA”
+371 65476748, +371 29431360.
taka@dnd.lv