20.augustā aicinām apmeklēt Višķu pagasta svētkus “Kad Višķu durvis vaļā veras”!

1_5_6
Višķu pagasts ver savas durvis, aicinot kā pagasta iedzīvotājus, tā arī ciemiņus apskatīt un iepazīt Višķus no citas puses, piedaloties interesantās ekskursijās: Višķi leģendās un Višķu baznīca. Ekskursijas notiks, ja tiks savākta grupa interesentu, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālr. 28751563. Pieteikties līdz 18.augustam.
Šajā dienā, savas durvis ver Malnavas koledžas Izglītības programmu īstenošanas vieta Višķi, aicinot uz absolventu salidojumu “Profesionālajai izglītībai Višķos 95”, kas ir lieliska iespēja atkal kopā sanākt visiem izglītības iestādes absolventiem, darbiniekiem un skolotājiem, apskatīt muzeju, kā arī “Ielūkoties tehnikas pasaulē” mācību darbnīcās.
Tāpat, savas durvis ver Višķu pagasta jauniešu centrs, kurš aicina visus bērnus un jauniešus apmeklēt gan radošās, gan neformālā sporta aktivitātes Luknas ezera pludmalē, aiz estrādes, kā arī ielūkoties pavisam nesen atklātajās Jauniešu centra telpās.
Plkst. 13:00 jaunieši aicina piedalīties arī pludmales volejbola turnīrā.
Gandrīz katru dienu durvis ver Laivu piestātne “Višķi uz viļņa”, bet šī diena būs īpaša ar to, ka visas laivas un katamarāni būs pieejami bez maksas.
Svētku ietvaros, no plkst. 13:00 līdz 19:00 pie estrādes būs pieejamas bezmaksas piepūšamās atrakcijas bērniem, kā arī no plkst. 16:00 darbosies amatnieku un ražotāju tirdziņš.
Plkst. 19:00 – svētku koncerts “…pats laimei durvis ver” , kur piedalīsies Višķu pagasta senioru deju kopa “Magones”, Višķu pagasta vīru vokālais ansamblis “Mōls”, Višķu pagasta jauniešu vokālais ansamblis “Anima Corde”, jauniešu vokāli instrumentālā grupa “Mažors” un citi, kā arī viesi no Dubnas – mūsdienu interešu deju grupa ,,Dance is my feeling”.
Pēc koncerta zaļumballe ar grupu “Jauda” https://www.youtube.com/watch?v=sVARnotQHrU
21. augustā durvis ver Višķu Svētā Jāņa Kristītāja Romas katoļu baznīca, aicinot visus uz Svēto Misi plkst. 10:30, un būt kopā ar bērniem, kuri šajā dienā pieņems Pirmo Svēto Komūniju, bet pēc Sv. Mises doties uz lūgšanām kapusvētkos Višķu kapos.
Lai slikti laikapstākļi nav šķērslis satikšanās priekam un svētku baudīšanai!
Sīkāka informācija pa tālr. 28751563 vai rakstot uz e-pastu: kultura@viski.lv