JA ATBALSTĀT LĪGO SVĒTKUS – SPORTA SPĒLES JŪSU UZŅĒMUMAM PAR BRĪVU

   Tā kā 2017. gads ir pirmais, kad savus viesus sporta un atpūtas komplekss Višķu estrāde un stadions sagaidīs ar pabeigtu rekonstrukcijas otro kārtu, apmeklētājiem un sponsoriem tiek piedāvāti vairāki patīkami pārsteigumi.

   Kā jau minēts mūsu iepriekšējā rakstā (Atjaunotais sporta un atpūtas komplekss gatavs uzņemt viesus), šogad ir pabeigta kompleksa rekonstrukcija, un tie, kas organizēs sporta spēles, varēs baudīt izklaides iespēju dažādību – volejbola, basketbola, pludmales volejbola, tenisa, futbola laukumos, jaunajā pirtī vai laivu stacijas piedāvājumā. Lai šī kompleksa piedāvājums būtu pieejamāks uzņēmumiem, p/a TAKA, kas koordinē kompleksa darbību, un arī regulāri rīko Līgo svētkus Višķu estrādē, piedāvā atbalstīt Līgo svētkus un kā pateicību saņemt iespēju organizēt savas sporta spēles, vai kolektīva saliedēšanas pasākumu par brīvu vai ar ievērojamu atlaidi.

  Kāpēc atbalstīt Līgo svētkus Višķos? Līgo svētki šajā estrādē tiek rīkoti jau sen, bet kopš 2012.gadā ir veikta Višķu estrādes rekonstrukcija, tas ir novada mēroga pasākums, kas pēc budžeta lieluma un satura ir kļuvis par vienu vērienīgākajiem un apmeklētākajiem Līgo svētkiem Latgalē. 2016.gada reklāmas klips, ko noskatījās pāri 100 000 skatītāju –  https://www.youtube.com/watch?v=V2uUl51ws4Y un īss ieskats 2016. gada svētkos  – https://www.youtube.com/watch?v=_u3mwyvrGo8, ko apmeklēja ap 3000 skatītāju klātienē. Katru gadu svētki tiek taisīti kā muzikāls teatralizēts priekšnesums ar savu tēmu. Arī šogad tiek plānots stāsta turpinājums, bet ar pavisam citu, negaidītu sižetu. Sižeta tēma gan pagaidām ir noslēpums. Atbalstot šo svētkus, organizatori parūpēsies par sponsoru publicitāti, kā tas jau bija līdz šim.

   Kāpēc rīkot sporta spēles Višķos? Vai kāds Jums ir stāstījis par latgaliešu viesmīlību? Vai varbūt vienkārši vienreiz ir vērts izbaudīt dabas dotos labumus Zilo ezeru zemē? Ja sen nav apmeklēta Latgale, tieši tagad ir iespēja apskatīt kaut ko sen kārotu, tāpēc p/a TAKA piedāvā arī organizēt ekskursijas pa citām interesantām vietām Latgalē. Un visbeidzot kvalitātes, izklaides iespēju un cenu savstarpējā saderība pasākuma rīkotājus patīkami pārsteigs.

viskiligo (242)viskiligo (34)

_DSC1116DSC_1087

Vairāk fotogrāfiju par Līgo svētkiem un saliedēšanās pasākumiem skatīt Galerijā.