Atjaunotais sporta un atpūtas komplekss gatavs uzņemt viesus

_DSC1015

2016.gada 7. novembrī ekspluatācijā pieņemta Višķu stadiona pārbūves 2. kārta.  Pārbūves gaitā veikta volejbola, basketbola un daudzfunkcionālā laukuma izbūve ar sintētisko poliuretāna segumu, labiekārtota teritorija, ierīkotas tribīnes ar 120 skatītāju vietām, žogs starp sporta spēļu laukumiem, sakārtota drenāža, apgaismojums sporta spēļu laukumiem un autotransporta stāvvietai, izbūvēti ārējās elektroapgādes tīkli, uzbūvēta noliktavas ēka, iegādāta stacionāra un pārvietojama iekārta basketbola, volejbola un tenisa sacensību vajadzībām. Nojaukta arī vecā šautuves ēka.

   Pēc rekonstrukcijas stadions ieguvis daudzfunkcionālas izmantošanas iespējas. Sporta laukumi ir atdalīti ar žogiem. Laukumus var kombinēt tā, ka vienlaicīgi var organizēt sacensības vai treniņus divos volejbola vai divos basketbola laukumos, kā arī var būt vienlaicīgi pieejams tenisa laukums. Futbola laukumā norisinājās republikas mēroga meistarsacīkstes, un laukumu atzinīgi  novērtējuši profesionāli spēlētāji. Mazākām sacensībām ir aprīkojums, lai šo pašu laukumu sadalītu divos. Blakus sporta kompleksam pludmalē atrodas divi pludmales volejbola laukumi, kuros ir rīkotas lielāka un mazāka mēroga sacensības un sporta spēles.

   Tagad, kad ir pabeigta stadiona rekonstrukcija, var droši teikt, ka Višķu sporta un atpūtas komplekss ir viena no labākajām vietām Latvijā, kurā var organizēt gan profesionālas sacensības, treniņnometnes vieglatlētikā, komandu sporta veidos, gan rīkot korporatīvos sporta svētkus. Jo bez sakārtotās sporta infrastruktūras blakus stadionam un sporta laukumiem apmeklētājiem tiek piedāvāta jauna pirts, laivu stacija, sakārtota pludmale, telšu laukums, estrāde ar 1000 skatītāju ietilpību. Netālu atrodas arī studentu dienesta viesnīca un vairāki viesu nami.

   Šo sporta un atpūtas kompleksu savām sporta spēlēm jau ir izmantojušas vairākas lielas organizācijas – Latvijas mednieku biedrība, Nacionālie bruņotie spēki, kur dalībnieku skaits bija mērāms tūkstošos, kā arī ne mazums nelielu uzņēmumu ar dalībnieku skaitu simtos vai arī desmitos darbinieku.

DSC_4727 DSC_4723 DSC_4726 _DSC1059 DSC_2961                                      DSC_1716