Daugavpils novada tūrisma gada seminārā tika apbalvoti konkursa „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2014” uzvarētāji.

P1110967

Šis jau ir otrais gads, kad Daugavpils novada pašvaldības aģentūra „TAKA” kopā ar Daugavpils novada tūrisma jomas pārstāvjiem atskatījās uz aizvadīto tūrisma sezonu Daugavpils novadā.

Seminārs ļāva novērtēt aizvadītās sezonas raksturojošos rādītājus, veiksmes un jaunatklāsmes. Dalībniekiem bija iespēja iegūt informāciju par aģentūras „TAKA” paveikto un Daugavpils novada tūrisma tendencēm, par Daugavpils novada kultūras mantojuma vadītājas redzējumu tūrisma jomā, gan par Latgales attīstības aģentūras paveiktajām aktivitātēm Latgalē. Praktiskajā semināra daļā Travalnews direktors Aivars Mackevičs pavēstīja par tūrisma produktu mārketinga iespējām sociālajos tīklos.

Seminārā Daugavpils novada pašvaldības aģentūras „TAKA” direktors R. Gradkovskis sniedza ieskatu aģentūras 2015. gada plānos. Jaunajā gadā aģentūra plāno piedalīties tūrisma izstādēs, veidot jaunus tūrisma maršrutu piedāvājumus, kā līdzorganizatoriem iesaistīties vislatvijas ūdens tūristu saieta „Lielais plosts” organizēšanā un piesaistīt Eiropas Savienības finanses tūrisma jomas aktivitātēm un apmācībām tūrisma pakalpojuma sniedzējiem. Kā viena no svarīgām „TAKAS” funkcijām ir popularizēt Višķu estrādi un stadionu, tāpēc ir plānoti vairāki lieli nozīmīgi pasākumi. Tāpat kā iepriekšējā gadā vasaras sezonā katra mēneša pēdējā piektdienā tiks rīkoti tematiskie koncerti un balles. Tiek plānots piedāvāt tūristiem Lielās Līgo brīvdienas pavadīt Daugavpils novadā izbaudot Daugavpils novada dabu, kultūru un tradīcijas vairākās novada teritorijās ar lielo Līgo noslēguma pasākumu Višķu estrādē.

Semināra noslēgumā tika izteiktas pateicības un apbalvoti konkursa „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2014” dalībnieki. Konkursā piedalījās gan mazāk zināmi tūrisma produkti, gan arī tādi, kas jau guvuši tūristu ievērību.

 

Nominācijā „Zaļais dabas tūrisms”

 

–          Pateicība par piedalīšanos Ludmilai Lekenai konkursa pieteikums „Latvijas skolnieku un ārzemju dalībnieku pasākumi Latvijas mežā svešvalodās”;

–          Pateicība par piedalīšanos Jānim Kudiņam konkursa pieteikums „Arheoloģiskais ceļš”;

–          APBALVO Aleksandru Ivanovu, konkursa pieteikums ”Izdzīvošanas skola”

 

Nominācijā „Aktīvais un piedzīvojumu tūrisma”

 

–          Pateicība par piedalīšanos SIA ”Hokeja klubs Stalkers”, konkursa pietikumus „Naujenes meža parks”;

–          Pateicība par piedalīšanos Ambeļu pagasta pārvalde, konkursa pietikums „Ambeļu brīvā laika pavadīšanas un sporta centrs”;

–          APBALVO biedrību „Višķu attīstībai”, konkursa pieteikums „Laivu un peldlīdzekļu noma”

 

Nominācijā „Kultūras tūrisms”

 

–          APBALVO biedrību „Jubra” konkursa pieteikums „Latgales tradīciju un prasmju māja „Ambeļu skreine””

 

 Nominācijā „Tūrisma gada mītne 2014”

 

–          APBALVO „SIA Hokeja klubu Stalkers”, konkursa pieteikums „Motelis „Garden””;

 

 

Veiksmīgu, aktīvu un jaunatklāsmēm pilnu mums visiem nākamo tūrisma 2015. gadu!

 

 

Informāciju sagatavoja Daugavpils novada pašvaldības aģentūra „TAKA”

P1110979 P1120017 P1120021 P1120024 P1120045 P1120048 P1120051 P1120056 P1120064 P1120069