Muzikālās vasaras sezonas atklāšanas pasākums Višķu estrādē

 viski_maijs.php     _DSC0985

Daugavpils novada pašvaldības aģentūra „TAKA” aicina izbaudīt vasaru, pavadot to lustīgā un muzikālā gaisotnē Višķu estrādē. Muzikālās vasaras ietvaros ikviens varēs atrast savai gaumei piemērotāko muzikālo pavadījumu, lai izdejotos līdz rīta gaismai.

Sākot ar maiju, visas vasaras garumā, katra mēneša pēdējā piektdienā ikviens tiek laipni gaidīts Višķu estrādē, kur varēs baudīt mūziku un izdejoties gan jaunu izpildītāju, gan Latvijā populāru un iemīļotu mūziķu pavadījumā.
29. maijā muzikālo vasaru iegriezīs jauno mūziķu festivāls „Pagrabu dziesmas zem zvaigznēm”, kurā ar savu sniegumu dalīsies tādas grupas kā: jauniešu grupa “Mažors”, “LS Process”, “Saintorment” ar solisti Agati Jermaļonoku; “No Smoking Band”, “SOLITE”, “Padod Stīgu” un “Spacing”. Festivāls notiks sadarbībā ar muzikālo klubu un bāru „Artilērijas pagrabi”. Pasākuma sākums plkst. 21.00.

23. jūnijā lustēsimies Līgo pasākumā „Trejdeviņas burvestības Līgo naktī” ar iemīļotiem izpildītājiem, Dubnas folkloras kopa „Atzola”, TDA “Saime”, „Stage On”, „Rožupes vīri”, „Dvinskas muzikanti”, Ēriks Gruzniņš, duets „Inga un Normunds”, Dainis Skutelis, „Puncuļu ģimene”, u.c. interesanti priekšnesumi, pārsteigumi un burvestības.

_DSC0130 _DSC1306 _DSC0863

Pasākuma sākums plkst. 19.00 Līgo zaļumballi no plkst. 23.00 spēlēs duets „Inga un Normunds”

460x300_122006 0

31. jūlijā ikviens vasaras baudītājs no plkst.21:00 tiek aicināts uz koncertu ar Ēriku Gruzniņu un uz lustēšanos līdz rītausmai „Balējam neguļam” ar DJ Normundu.

Muzikālās vasaras izskaņā – 28. augustā –  80. gadu mūzikas festivāls „Saldie astoņdesmitie” ar Latvijā vienu  no populārākajām grupām „Menuets” kurā būs iespējams dzirdēt visiem zināmas un iemīļotas 80. gadu dziesmas un tā laika izpildītāju kompozīcijas dzīvajā skanējumā. Pasākuma sākums 21:00, kuru iesildīs grupa „Dvinskas muzikanti”.

menuets4 (1)

Tiksimies muzikālās vasaras pasākumos Višķu pagasta estrādē, baudīsim vasaru un labu mūziku!

Muzikālo vasaru Višķu estrādē atbalsta: Daugavpils novada dome, Višķu pagasta pārvalde, viesnīca “Latgola”, Tirdzniecības centrs „SOLO”, portāls LAKUGA, , „Artilērijas pagrabi”, veikalu tīkls „ELVI”, Daugavpils Universitāte un  “Aldaris”.

Informāciju sagatavoja Daugavpils novada pašvaldības aģentūra „TAKA”