Višķos notiks latgaliskākā līgošana Latgalē

ligo afisha 4_web_min

 2018.gada 23.jūnijā Daugavpils novada Višķu estrādē notiks Līgo svētku svinēšana ar tautā iemīļoto Kazimiru Adamoviču un Latgales mūziķiem – Latgales Dāmu Popu, Juri Ostrovski, Daini Skuteli, Sandi Ulpi, grupu “Dabasu Durovys”.

 No plkst. 19.00 Višķu estrādes teritorijā notiks mājražotāju un amatnieku tirdziņš, radošās darbnīcas, izbraukuma ēdināšana, izbraucieni ar laivām. Pirmie 1000 pasākuma apmeklētāji tiks uzcienāti ar sieru un alu.

 Plkst. 20.00 Višķu estrādē sāksies svētku uzvedums “Operaceja “Penseja” i cyti Kazimira Adamoviča pīdzeivõjumi”, kura gaitā tiks risināti jauni izaicinājumi galvenā varoņa dzīvē. Ja iepriekšējos gados Kazimirs Adamovičs Līgo pasākumos bija ierauts gan kolhoza jampadracī, gan ceļojumā ar “Laika mašīnu”, tad šogad beidzot sapņo par svinīgu aiziešanu pensijā. Bet, kā jau dzīvē dažkārt tas notiek, viss var izvērsties negaidītu notikumu virknē. Šarmantās Veņas un viltīgās Broņas sacensība par Kazimira sirdi plānoto aiziešanu pensijā pārvērtīs īstā mīlas trīsstūrī, piepildīs pasākumu ar jokiem, asprātībām un labu garastāvokli ikvienam apmeklētājam.

 Uzvedumu muzikāli bagātinās gan populāri mūziķi Juris Ostrovskis, Dainis Skutelis, Sandis Ulpe, gan grupas “Latgales Dāmu Pops” un “Dabasu Durovys”, gan amatiermākslas kolektīvi – Višķu sabiedriskā centra jauniešu vokālais ansamblis “Anima Corde”, Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa” tautas deju ansamblis “Līksme” un folkloras kopa “Dyrbyni”. Savukārt pasākuma vadītāji būs aktieri Kristīne Veinšteina, Veneranda Zeile un Ritvars Gailums.

 Pēc muzikālā uzveduma ap plkst. 22.30 notiks lielā ugunskura iedegšana un sāksies

Jāņu nakts zaļumballe, kurā muzicēs Dainis Skutelis un grupa “Mõrys Olūts”.

 Ieejas maksa pasākumā ir 4.00 eiro, biļetes iepriekšpārdošanā 3.00 eiro Daugavpils novada pašvaldības aģentūrā “TAKA”, Višķu pagasta pārvaldē, Daugavpils tūrisma informācijas centrā, “Biļešu paradīze” kasēs un mājas lapā.

 Līgo svētku svinēšanu Višķu estrādē, gleznainā Luknas ezera krastā, jau piekto gadu rīko Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA”. Līgo Višķos ir vieni no lielākajiem un krāšņākajiem svētkiem Latgalē, uz kuriem dodas gan Daugavpils novada ļaudis, gan ciemiņi no tuvākiem un tālākiem Latvijas novadiem, kā arī ārzemju viesi.

Pasākumu atbalsta: Daugavpils novada dome, Višķu pagasta pārvalde, tirdzniecības centrs “Solo”, viesnīca Park hotel “Latgola”, “Pabeerzner”, “Latgales Alus”, “Latgales Laiks”.

 Papildu informācija:

Informējam, ka pasākumā notiks fotogrāfēšana videofilmēšana; iegūtie materiāli tiks izmantoti ievietošanai www.daugavpilsnovads.lv, www.visitdaugavpils.lv, www.facebook.com/agenturataka, http://visku-estrade-stadions.lv/, u.c.

Rolands Gradkovskis, Daugavpils novada pašvaldības aģentūras “TAKA” direktors

E-pasts taka@dnd.lv, Tālr. +371 65476748, +371 29431360,

Mājas lapas: visku-estrade-stadions.lv, www.facebook.com/agenturataka/

Tirgotāju pieteikšanās līdz 18.06.2018.

Tirdzniecības noteikumi – http://visku-estrade-stadions.lv/

2018 Tirdzniecības noteikumi_Līgo

Tirdzniecības pieteikums_Liigo_Viskos 2018